Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена пита мъжа си: - Ако те напусна и се омъжа за друг мъж, ще ти ли е мъчно? - За какъв дявол ще ми е мъчно за някакъв непознат мъж?
Семейни 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

Арабин върви през пустинята, а петнадесет метра пред него жена му. По пътя го среща, друг негов сънародник. Спира го и го пита: - Абе Талеб, защо жена ти върви пред теб?!! Нашата религия изповядва точно обратното. Жената да върви, по стъпките на мъжа си - зад него! - Офффф, братко мой, когато са писали корана не са били измислени противопехотните мини. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. - Ти правил ли си секс с жена си преди сватбата? - Не. А ти? - Аз да, но още не знаех, че ще се жениш за нея... Трима крадци тръгват да обират в късна доба някаква къща. Влиза първия а другите го чакат. След малко се чува "ТУП" и крадеца излиза с едно посинено око. Влиза вторият - пак "ТУП" и той излиза с посинено око. Влиза третия и се чува: - "ТУП"-"ТУП" и онзи излиза с посинени и двете очи. Другите му се смеят: - Ха-ха-ха, бълък, ти и на двете мотики ли стъпи бе!!! Накрая на Доган му писна и се състави кабинет с неговия мандат...