Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Предпочитам да ме буди петел, а не будилник, защотото петела поне може да го заколиш и изядеш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена пита мъжа си: - Ако те напусна и се омъжа за друг мъж, ще ти ли е мъчно? - За какъв дявол ще ми е мъчно за някакъв непознат мъж?
Семейни
03.10.2017
3,126 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Кажете ми, в този замък има ли призраци? - Всички така приказват! А пък аз и до ден днешен не съм видял нито един! А живея тук от най-малко осемстотин години!
- Как се запозна с жена си? — Пътувам си аз в трамвая, срещу мен симпатично момиче. И изведнъж контрола. А тя няма билет, аз като галантен кавалер й платих глобата. — И после? — После все същото – продължава да си пътува без билет, а аз като последния глупак плащам глобите.
Рано сутрин, разтревожена мутра звъни на своя шеф по мобифона и пита: - Шефе, нощеска сънувах, че съм картоф. Кво значи тва, бе? Шефът: - Лоша работа, Тиква. Или ще те закопаят наесен, или ще те приберат напролет...
- Знаеш ли, че ескимосите имат над сто думи за описание на снега? - Голяма работа! Аз използвах повече, когато след последния сняг тръгнах с колата за работа!
Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? - Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!