Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Изрязън епизод от трета част на филма "Властелинът на пръстените" - "Завръщането на краля": Фродо и Сам виждат как Ам-гъл пада с писък в огнения кратер на Съдбовната планина. Мисията е приключила, пръстенът е унищожен... Изведнъж отдолу излита Хари Потър, яхнал верната си метла "Нимбус 2000" и победоносно крещи: - Хванах го! Хванах гооо...
Тъпизми 2,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка питала Иванчо: - Иванчо какво е да си пиян? Иванчо: - Марийке, виждаш ли онези читеримата. Ако кажа, че са осем, значи съм пиян. Марийка: - Ама Иванчо, те са двама. За да не ви познаят по почерка, пишете електронни писма копирайки буква по буква от различни сайтове. Един тревоман се напушил много злобно и умрял. Озовал се в ада в поле пълно с ганджа, но никаде нямало огънче. Тръгнал тревомана да търси огънче и срещнал един дявол: - Ей пич имаш ли огънче? - казал тревомана. - Брато ако имах огунче тука щеше да е раят! Рано сутринта (17:30) става едно младо наркоманче.Отива в банята пред огледалото и казва: -Я виж, и тук съм аз и там съм аз! На вратата се чука. -Кой е-попита наркоманчето. -Аз съм! -Я, и там съм аз! Индианец долепя ухо до земята, а после казва: – Скоро от тук са минали бизони. – Как разбра? – Виж, цялото ми ухо е в ла*на.