Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо държиш тоя аквариум в офиса?- питат бизнесмен. - Знаете ли колко е приятно да видиш някого, който си отваря устата и не иска пари...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Дори и най-суеверния човек няма да откаже тринайста заплата.
Бисери
03.10.2017
3,045 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Знаете ли, че България е класирана на второ място в света по корупция? - А защо на второ? - Защото сме дали рушвет, за да не сме първи.
Живял някога скромен служител. Всеки ден, когато се връщал от работа, по пътя към вкъщи го нападали трима местни просяка и го спуквали от бой и му взимали парите. Един ден служителят не отишъл на работа, а се записал на уроци по карате. Научил се толкова добре да се бие, че и десет просяка да му се хвърлели, той можел да се справи с тях. На другата вечер пак се прибрал вкъщи пребит от бой. Жена му го попитала: - Та нали ходи на уроци по карате, защо пак са те пребили? - Ами, разбираш ли, даже не успях да си извадя кимоното от чантата и те вече ме бяха смазали!..
Надгробен надпис: "Мила Сара, не идвай толкова често! Нека поне тук да си отдъхна!"
В затвора: Прекарваш голяма част от живота си в килия 3Х3 м. На работа: Прекарваш голяма част от живота си в килия 2Х2 м. В затвора: Хранят те 3 пъти дневно. На работа: Бърз обяд, и то си го плащаш сам. В затвора: За добро поведение те пускат по- рано. На работа: За добро поведение ти дават още задачи. В затвора: Надзирателят ти отваря и затваря вратите. На работа: Отваряш си сам бариерата с карта. В затвора: Приятелите и роднините могат да те посетят. На работа: Нямаш право да говориш нито с приятели, нито с роднини. В затвора: Налага се да си имаш вземане- даване с надзирател- садист. На работа: Наричаш го "Шефе"
"Вървя си аз по улицата вчера, и гледам - чудно красива девойка. Реших да се запозная, а тя - кой знае защо - се развика и избяга с писъци. Жалко, че бях пиян като мотика и не можех да говоря, иначе щях да й обясня защо съм целия насинен и дрехите ми са в кал, и къде съм намерил ножа..."