Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пациента: - Ходих и на няколко други доктори и нито един не се съгласи с вашата диагноза. Доктора: - Ще изчакаме аутопсията значи.
Черен хумор 1,602 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка се боядисала в черно и станала супер умна. Карала си тя покрай някакво поле и гледа овчар пасе стадото си. Слиза и отива при овчаря: - Овчарю ако с един поглед ти преброя всичките овце ще ми дадеш ли една овца? - Пробвай се! - 235! - Браво! Не очаквах да ги преброиш толкова бързо, но обещанието си е обещанине. Избери си овца сега. - Ей тази ей там по-кафеникавата. - Добре. Имам само един въпрос. - Казвай. - Ти си блондинка нали? - Ама как позна??? - Ами само една блондинка може да избере кучето сред толкова много овце! Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката? Надпис на митницата на влизане в Израел: "Не се прави на хитър - тук ВСИЧКИ са евреи!" Каква е разликата когато напълниш колата и напълниш жената? Когато напълниш колата, удоволствието едва сега започва... В полицията нахлува разтревожен мъж: - Жена ми изчезна, моля ви да я намерите! - Опишете как изглежда? - Пълничка, с рядка коса, малко кривогледа... - Господине, няма нужда да я търсим - такива сами се връщат.