Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Омъжена или неомъжена? - пита съдията. Дълбока въздишка от страна на свидетелката. - Неомъжена - диктува съдията на секретарката. - Женен или неженен? Дълбока въздишка от страна на свидетеля. - Женен - диктува съдията.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Пациента: - Ходих и на няколко други доктори и нито един не се съгласи с вашата диагноза. Доктора: - Ще изчакаме аутопсията значи.
Черен хумор
03.10.2017
1,600 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж бил преследван от "рядко штастие" преди среща с гаджето си и точно когато тя звъннала на звънеца той се изпуснал. За да прикрие миризмата взел един освежител за стая с мирис на бор и се напраскал след което отишъл при гаджето си страшно наперен и попитал: - Бебчо на какво ти мирише? тя помислила и казала: - Амииииииии на ЛАЙНО В БОРОВА ГОРА!
Между таралежи: - И ’кво? - И нищо - оттук захождам - не става, оттам захождам - пак не става. - И как не става? - ’Ми не става - четка за рисуване - как да ти го река? Не става! - И ти? - Кат’ добарах една баданарка, че дай! - Е т’ва е!
Учител пита учениците: - Деца, представете си една двуетажна къща. Четири човека развалят тази къща за 6 часа. За колко часа двама човека ще развалят същата къща? Едно дете учудено пита: - Господине, наистина ли една и съща къща може да се срути два пъти?!?
Един пиян се прибирал късно през ноща.Пътят му минавал през гробищата.Имало прясно изкопан гроб,подготвен за следващият ден и пияният залитнал,паднал в гроба и там заспал.На следващата сутрин се събудил и гледа един пиян поп го гледа умно отгоре.Пияният се обвил с ръце и измрънкал: -Дядо попе,студено ми е! А пияният поп му отговорил: -Как няма да ти е студено ,като си се разровил целия.
Колко сме по-човечни към животните, толкова повече озверяваме към хората.