Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двойка в леглото... Тя, шепнейки: Спиш ли?.. Той: ъхъ, спя... минава полвин час... Тя: Спиш ли?.. Той: ъхъ, спя.. минава още половин час Тя: Спиш ли? Той: Уф, нали ти казак, че спя! Тя: Извинявай, добре. спи..сутринта ще поговорим... Той: НЕ! Писна ми! Казвай какво? Тя: Ти кой си?..
Студентски 3,073 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима приятели влезли в една гостилница. Докато двамата отишли до тоалетната, третият взел менюто и набързо задраскал по-скъпите гозби. А притичалия се управител успокоил: - Нали аз плащам яденето... - Моят мъж спря пиенето, благодарение на спорта. - А кой спорт? - Бокс. - Почнал е да се занимава с бокс. - Той не, а аз. Студент по медицина : - Професора : Симптоми за бременност? - Студента : Подуване на корема, глезените, гадене... - Професора : Повдигнал си блузата голям томбак, крачола дебел крак , като се напия и на мен мие лощо, но ката родя ела да ти пиша три . Шеф към заместника: - Онзи, който е с очилата, трябва да се уволни! - Ама как - той е един от най-добрите ни служители! Голяма част от приходите на фирмата зависят от него! - Наблюдавам го днес: - цял ден си гледа часовника! - Така е! Три години събира пари за него!.. Една баба имала син в града. Дошъл си той един ден, за да вземе нещо за ядене. Започнал да разказва, че всичко било скъпо, особено месните продукти. А много обичал шунка, която била непосилна за джобо му. Старата баба се засмяла и рекла: - Иди ги разбери младите хора. Щом толкова им харесва шумката, да отидат в гората и да ядат колкото искат.