Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Събрали сме се да решим къде да го пратим - в ада или в рая. Кой иска да се произнесе за него?Първа душа: - Той беше добър, отзивчив, прекрасен съпруг. За рая е! Втора душа: - В работата си винаги е бил честен и съвестен. За рая е! Трета душа: - За ада е гадината! Душата на умрелия: - Иване, ти пък защо? Та нали с теб бяхме приятели! Душата на Иван: - Бяхме. Обаче веднъж влизам в обществена тоалетна. Седя си в кабинката. По едно време чувам как влиза някакъв бизнесмен. После нахлува килър и стреля. Аз нито дишам, нито шавам! Душата на умрелия: - Е добре, но аз какво общо имам? Душата на Иван: - А кой точно тогава ми звънна на мобилния?
Разни 1,193 прегледа
Следващ →

Още вицове

© не е знака за запазено авторско право... Всъщност това е подписа на Чък Норис. Стоял един с любимото си куче до една река под едно дърво и ловял риба. Рибата обаче не кълвяла и човека задрямал... Както си задрямал и от водата мехурчета... и излиза една крава поглежда го и: - Чиче, дай една цигара, бе! Човекът не разбира какво става и сънено и подхвърля една цигара. След малко пак мехурчета от водата и пак се подава кравата: - Абе да имаш огънче? Хвърля й той кибритче, кравата пали и пак се потапя. По едно време човекът се усеща к’во става и объркан поглежда към кучето, а то: - К’во ме гледаш, бе? И аз незнам к’во става! На автомагистрала, полицай спира кола, в която пътуват пет възрастни жени. Обръща се към жената, която шофира: — Госпожо, движите се с 28 км/час. Това е магистрала и затруднявате движението. — Ами преди малко имаше табела 28. — Вижте, това е номера на пътя. Препоръчително е да карате по-бързо. В същото време полицаят оглежда останалите пътници и изненадано пита: — Какво им е? Защо са пребледнели и се държат за вратите? — Не знам. Сигурно, защото току що излязохме от път номер 260 – отговаря водачката. На един кораб пътували студенти. По едно време корабът катастрофирал. На най-близкия остров оцелели само трима студенти - от МЕИ, от ВИАС и студент по биология. Намерили ги местните канибали и им казали: - Ще ви ядеме. - А, как така ще ни ядете. - В казана и после ще ви ядеме. - Да ама така няма да е честно. Трябва да ни дадете някакъв шанс. Мислили диваците, мислили и накрая един от тях казал: - Който ни преброи овцете, няма да го изядем! Студентите се зарадвали и поискали веднага да им покажат овцете... Повели ги диваците към върха на една планина и като го стигнали, от другата страна се видяло цяло поле пълно с овце! Седнал студентът от ВИАС, смятал размера на полета, размера на овцете и какво ли още не, но накрая се отказал и канибалите го изяли... Седнал после и студентът по биология, смятал откога има овце, с каква скорост се размножавали и т.н., но накрая и той се отказал. Изяли го и него... Седнал накрая студента от МЕИ, помислил малко и казал: - Вие имате 19 456 410 овце! - А, как позна, бе? - Много просто, броиш краката и делиш на 4. Знаете ли, че мириса на пламъка от запалката мирише на изгорели косми от носа...