Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Никак не ми върви! Снощи поканих на ресторант едно много красиво момиче, а в салатата му имаше червейче! Момичето се развика: "Келнер, махнете веднага тая гадост оттук!" А тоя взе, че изхвърли мен!
В ресторанта 4,393 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иво Сиромахов: Блатечки, само за филми ли става въпрос? Че не смея да се прибера от 3 дена... За да възстановите информацията на хард-диска е нужно да имате феноменална памет. Разговор между двама приятели: - Ти, когато отидеш при някоя мацка и няма ток, какво правиш? - Ами, чукам! - Брееей, браво! А когато има ток? - Звъня… Човек е приет по спешност в Бърза помощ. Рибари го намерили припаднал на брега на реката. Лекарите направили всичко възможно и той дошъл в съзнание. Питат го, какво му се е случило. - Разбирате ли, братлета. Цял ден седя на реката и се мъча да хвана някоя риба. Какво ли не опитах. Пробвах с червей, пробвах с изкуствена стръв, пробвах с една специална стръв - много скъпа, абе с всичко пробвах......Нищо. Рибата само ми яде стръвта и не се хваща. - Е.... - Ами накрая събирам въдиците да си ходя....вадя последната, а на кукичката бележка. - И какво пишеше? - Сметката, моля! Двама рибари си говорят: - Вчера хванах ееееййй такъв шаран (показвайки с рака почти до рамото). - Дааа бее, не е вярно. Аз пък хванах еедно фенерче, даже светеше. - Да бе да светеше, не може да бъде!!! - Е добре ти намали от рибата, аз ше го изгася!