Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един разказва на приятел: - Връщам се вчера от командировка, а жената със съседа. И двамата едни такива румени, очите им шарят. "Не, - мисля си аз, - тук нещо не е наред! ". Тичам в кухнята и наистина! Няма ми я ракията от Генко в хладилника!
Семейни 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена сядат да обядват. Жената лакомо лапва лъжица вряла супа и се просълзява. - Какво ти стана, скъпа? пита съпругът. - Сетих се за покойната си майка. Тя толкова много обичаше такава супа. Мъжът също хапва от врялата супа и от неговите очи започват да текат сълзи. - А на теб какво ти става? - Ами и аз се сетих за покойната ти майка, дето ми набута такава съпруга... - Вчера участвах в обир на банка!!! - Супер! А какво прави? - Кво, кво?! На пода лежах! Съобщение в печата: „Група терористи са превзели избите на местния винпром и са се барикадирали вътре със заложници. Вече четвърти ден обаче не успяват да формулират исканията си.“ Не винаги под слънцето се скиташ, не винаги живота ти е песен, но винаги е нужно да се питаш: Живот ли щеше да е, ако беше лесен. Не винаги преглъща се вината, не винаги времето лекува. Но винаги заплаща се цената и винаги безумно много струва! Вървели две блондинки - едната по-висока, другата - по-ниска. Изведнъж едната казала: - Дай да ти мина от другата страна, че сме се наредили като аптекарски шишета!