Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Новогодишно: Нова година - нови проблеми!
Разни 2,122 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят в ресторанта двама приятели и си пийват вече... 2 часа, когато единия задава на другия въпроса: - Слушай, какво ще стане ако изчукам жена ти? - Ами... ще станем квит!! Кажете - каква цел има мъж, който си е направил татуировка с картинка на красива разголена жена? Да го гледат другите мъже и да се възбуждат ли? Мъж се прибира бързешком и без да каже дума започва да си събира багажа. Жена му: - Мили, какво се е случило? Къде отиваш? - В Никарагуа! - И защо? - Там жените за всяко чукане дават по 3 долара на мъжа! Жената скача и бързо започва да събира и тя багажа си. Мъжът: - А ти накъде? - В Никарагуа! - Защо?! - Искам да видя как ще живееш с 6 долара месечно. Щирлиц решил да се пошегува с Мюлер: - Мюлер, знаете ли, че аз всъщност съм съветски агент? - Не! - пошегувал се и Мюлер. Седи си чукча вкъщи, изведнъж - на вратата се чука. Чукчата казва на жена си: - Това, навярно е геологът. Идва да си иска парите, които му дължа. Кажи му, че съм отишъл в тайгата, а аз ще се скрия под леглото. Отваря жената. На вратата стои геологът. Казала му тя, че мъжът и е в тайгата, а геологът вади бутилка и казва: - Жалко, че го няма, аз исках да си пийнем с него. Какво ще кажеш с теб, да си пийнем. Седнали те, изпили водката и се хвърлили в леглото. Чукчата лежи под кревата, слуша какво става отгоре и си мисли: "За тая работа, трябва да му счупя главата на тоя геолог, а аз през това време се разхождам из тайгата…"