Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Група "Каффе" - Робин Худ на българската естрада. Взимат песни от богатите и ги пеят на бедните.
Разни 1,653 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща пита сина си? - Сине, в детската градина биете ли се? - Да. - И кой побеждава? - Госпожата. Двама авери, в единият е бутилката. Той я крие за гърба си: - Пич, ако познаеш в коя ръка е, ще я изпием! - Ъ-ъ, да не е отляво? - Мое ляво или твое? Децата в класа на Иванчо получили за домашно да напишат съчинение в стила на Агата Кристи. То трябвало да отговаря на следните условия: да има по малко аристократизъм, малко загадъчност, малко религиозност и мало секс. Иванчо написал следното съчинение: \"Графинята каза: - Боже мой, пак съм бременна! От кого ли?\" Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника. Крокодилът, жабата и лъвът станали студенти. Крокодилът в СУ "Климент Охридски", Лъва в УНСС, а жабата в ТУ София. Срещнали се след една година. Лъвът казал: - Аз повече не се връщам там (УНСС). Всички са по-големи лъвове от мен. Крокодилът: - Аз също. В този СУ всички са с усти по-големи от моите. Избиха ми комплекси даже. Жабата: - Аз оставам. Нали съм най-хубавата колежка.