Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Молба от студент: „Моля да ми отпуснете стипендия поради тежкото ми материално положение, предизвикано от липсата на стипендия.“
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Група "Каффе" - Робин Худ на българската естрада. Взимат песни от богатите и ги пеят на бедните.
Разни
03.10.2017
1,653 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща пита сина си? - Сине, в детската градина биете ли се? - Да. - И кой побеждава? - Госпожата.
Двама авери, в единият е бутилката. Той я крие за гърба си: - Пич, ако познаеш в коя ръка е, ще я изпием! - Ъ-ъ, да не е отляво? - Мое ляво или твое?
Децата в класа на Иванчо получили за домашно да напишат съчинение в стила на Агата Кристи. То трябвало да отговаря на следните условия: да има по малко аристократизъм, малко загадъчност, малко религиозност и мало секс. Иванчо написал следното съчинение: \"Графинята каза: - Боже мой, пак съм бременна! От кого ли?\"
Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника.
Крокодилът, жабата и лъвът станали студенти. Крокодилът в СУ "Климент Охридски", Лъва в УНСС, а жабата в ТУ София. Срещнали се след една година. Лъвът казал: - Аз повече не се връщам там (УНСС). Всички са по-големи лъвове от мен. Крокодилът: - Аз също. В този СУ всички са с усти по-големи от моите. Избиха ми комплекси даже. Жабата: - Аз оставам. Нали съм най-хубавата колежка.