Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влюбили се заека и белката, събрали се и почнали един неудържим секс. След време започнали да живеят заедно, в една хралупа. Решили да си направят детенце. И започнали да работят за него. По цял ден яко секс - вътре, вънка, на печка, пералнята, в банята...абе където им паднело. Минали се няколко месеца, ама все не се получавало. Решили те да отидат на лекар. Отиват при лекаря и му казват: - Докторе, докторе, ние сме заек и белка. - Е и? - казал той. - Ами ние много се обичаме. - Ами добре - отговорил им той. - Но искаме да си имаме бебе, какво ли не правим, ама не се получава. Да не би щото сме заек и белка? - Не, щото сте момченца!
Животни 2,471 прегледа
Следващ →

Още вицове