Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умира един мъж и отива но оня свят. Отива в рая, обаче не го пускат, имал бил много грехове, да отидел в ада. Върви той по оня свят и търси ада. Гледа по едно време, казани с кипяща вода, всякакви уреди за изтезание и разни мъчения... Не му харесало, продължава нататък. Влиза в някакъв бар. Вътре приятна обстановка, свири музика, момичета танцуват на пилони. Пита нашия: - Какво сте вие, тука? - Ада! - Как Ада, бе! А там дето са котлите и уредите за мъчение, там какво е? - Аха, там също е ад, само че за вярващите.
Любими Герои 3,527 прегледа
Следващ →

Още вицове

Идва Мечо Пух при Прасчо, отваря вратата и го лъхва неприятна миризма... - Какво правиш? - пита Мечо Пух. - Ям портокал - отговаря Прасчо. - А защо така лошо мирише? - Защото го ям за трети път... Държавна комисия приема нов блок. Председателят на комисията се обръща към бригадира: - Не ви ли се струва, че вградените шкафове са твърде големи? - Какви вградени шкафове? Това са стаите... - Какво късметче изтегли от новогодишната баница? - Да измия чиниите. Продадох апартамента си на двама човека. И парите двойно повече, и пенсия за инвалидност! След тежка пиянска вечер нашият човек се събужда с ужасно главоболие и не помни нищо. Хваща телефона и се обажда: - Ало, Митко, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - На теб май ти хлопа дъската, а? Звъни пак: - Ало, Пешо, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - К`ви глупости ми говориш? Звъни трети път: - Ало, Ванка, пихме ли у вас снощи? - Пихме! - А у вас лимона подскачаше по масата? - Значи ти си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си?