Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В бижутерски магазин: - Колко струва тази огърлица? - Сто хиляди. - Ау... кошмар. А онази гривна? - Два кошмара.
Други 1,933 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейство се прибира от сбор с колата. И ги спира 1 полицай. - Ама господине Вие сте пил - Не е верно не съм пил! Полицая му дал апарата да духа: - Я духнете на апарата да видиме! Апарата показал алкохол над нормата. - Господине апарата показва че сте употребили алкохол! - Не е вярно господин полицай не съм пил дайте апарата нещо ви се е развалил. Дайте на жената да видиме. Ето виждате ли че апарата е повреден показва, че и жената е пила?! - Ама Господине от къде да знам може и жена ви да е пияна? - Дайте го на сина ми той е на 2 год. Подали апарата на малкия и той духал. - Ето виждате ли Господин полицай, че апарата нещо е повреден? - Прав сте господине извинете за безпокойството! Полицая си отишъл и мъжът казал на жена си: - Какво ти казах, че на детето няма да му стане нищо от една чаша ракия. Срещат се двама приятели: - Как отпразнува Нова година? - Ами зазяпах се в "Биг Брадър" и не празнувах... Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - К’во е т’ва? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе..., ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Бе, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, ДИЙ!!! Чиста съвест=лоша памет - Скъпи, какъв подарък искаш за Коледа? - Да се престориш на глухоняма!