Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три мутри карали чисто новия си джип в пустинята, докато не закъсали. Тогава мутрите слезли от джипа и първата мутра взела вода, втората мутра взела храна, а третата мутра откъртила едната врата на джипа. Двете мутри питали първата: - Ае зако зе водата? - Щот като ожаднея да пия. Първата и третата питали втората: - Ам ти зако взе храната? - Щот като огладнея да ям. И първата и втората питали третата: - Ае добре нии взехме вода и храна, ама не ни е ясно ти зако откърти вратата на джипа? - Много сте тъпи. Ами като ми стане топло да си отворя прозореца.
Семейни 3,248 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се половите органи на събрание за да решат кой от тях трябва да се пенсионира. Първи се надигнали ръцете: - Ние цял живот храним, обличаме и къпем тоя човек, уморени сме и ние заслужаваме да се пенсионираме! Втори станали краката: - Ние пък цял живот носим това туловище и не издържаме вече! По едно време се обадил половия член: -Колеги, аз цял живот работя в мината на тъмно и влажно, уморен съм и не мога повече! -Я да стане да го видим кой е тоя бе! - казали органите, а половия член им отговорил: - Другари , аз ако можех да ставам, нямаше да искам да се пенсионирам! Пожелания за рожден денБукет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце. Щастие и радост желая ти от все сърце!Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини! На Червената шапчица й дошъл първия цикъл... Върви си тя през гората, носи храна на баба си и плаче. Насреща й - Вълкът. - Защо плачеш, Червена шапчице? - попитал я той. - Защото кръвта ми изтича - плаче и подсмърча тя. Вълкът рекъл: - Дай да видя от къде изтича, та ако мога, да ти помогна. Съгласила се тя, дала му да погледне... Гледал вълкът, чудил се, па рекъл: - Аз, Червена шапчице, не съм кой знае какъв лекар, ама работата е много зле. Мен ако питаш, някой ти е откъснал топките ... Не можеш да намериш ключа към сърцето на жената?! Опитай да намериш за друго място. Решихме да си правиме бъзик с пожарната. Един приятел се обади: Приятеля ми: Ало, ало! Централата: Да, кажете! П.: Абе гори бе! Ц.: Кое гори? П.: Ми кое... езерото гори. Ц.: Кво езеро бе? Кой се обажда? П.: Ми един шаран...