Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ревност - подозрението, че изневеярваш не само ти, но и на теб.
Бисери 3,598 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало двама пияни дето к’вото видели - пият го. Веднъж отишли в една конюшня и единият - Пешо вика на другия - Георги:<BR>- Шшшшшшш, приятел, виж течност!<BR>- Ми дай да я изпием.<BR>- К’во пише на етикета???<BR>- КК2КК!!!<BR>- Айде сигурно ще е вкусно.<BR>След две седмици отиват на лекър:<BR>- Докторе пихме едно КК2КК и от две седмици "ония ни работи" не могат да паднат!<BR>- Спокойно момчета сега ще видим в научната книга! - казва докторът. Лелелееееееее, момчета, знаете ли к’во сте пили ?<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- Знаете ли к’во е КК2КК???<BR>- Де да знаем докторе!<BR>- КК2КК е Конски Куродръв Две Капки на Кофа!!! Доктор към пациент : - Сега ще взимате това лекарство до края на живота си. - И докато го взимам, ще живея? - Не . Докато живеете, ще го взимате. Недоволна пациентка пита доктора: — Какво е това лечение, докторе! — Какво му има, топла вана и аспирин… . — Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава! - Какво отговоря блондинка като я попиташ дали мигачът мига? — Мигачът мига, мигачът не мига, мигачът мига, мигачът не мига… Иванчо и Марийка се качили на едно дърво да правят секс. Обаче, по едно време, клонът се счупил. Марийка казва: -Иванчо,Иванчо скъсаха ми се любимите гащички, сега мама ще ме набие. -Млъкни ма! Млъкни, не вижнаш ли, че оная ми работа остана на дървото!