Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В училище: - Иванчо, надявам се, че повече няма да те виждам да преписваш от другарчето си! - И аз се надявам, госпожо!
Иванчо и Марийка 3,711 прегледа
Следващ →

Още вицове

Културни вести: На последния концерт, проведен на стадион " Васил Левски" единствената био- тоалетна задмина по приходи филма "Аватар". Една мравка носи на гърба си гъсеница. Друга мравка я среща и я пита: — Какво е това на гърба ти? Мравката отговаря: — Нося си космодиск… На един остров имало двама души. Единият носел един чувал злато, а другия един петел. Единият казал: - Хайде да играем на продавачи и купувачи. - Добре - казал другият. Този с петела бил продавачът а този със златото бил купувачът. Този със златото попитал: - Я колко красив петел, за колко го продаваш? - За един чувал злато. - Много скъпо бе. - Ами виж някъде ако има по-евтин. Чък норис може да прави лицеви опори седнал и да се набира на лост без ръце. Руско-турската война.Българите са изморени от боя.Решават да приложат нова тактика-полковника казал: -Ще извикваме най-известните турски имена и който се покаже-хоп и го гръмваме. Започнали:Ахмед-да аз съм-бум! Сали да аз съм Бум Накрай турците решили и те така да правят Иван - кой го търси -Аз бум