Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка кани своя приятелка на гости... Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва: - Гледай сега - като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а ти знаеш ли къде отива токът? - Нне.. - отговаря другата. Първата изгасва лампата, отива до хладилника и отваря вратата му. С възторг казва: - Ето виж, че токът отива в хладилника, за да се съхранява!
Блондинки 7,883 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ти си първия мъж, който обичам! - Вярвам ти, скъпа... - Странно...Ти си първият мъж, който ми вярва за това! Защо на негрите са им широки ноздрите? Отговор: Защото са им дебели пръстите! Докторът преглежда Генко. - Ето ви рецепта за таблетки! - Няма да ги пия! - Защо? - От вашите таблетки болничните много бързо ми свършват!!! Едно дете се прибира адски весело от даскало представете си го петък на обяд - слънцето грее топличко е, всички са щасливи, момченцето изкарало шестица по математика, което е 3-ти клас се прибира по пътя всички му се усмихват и го поздравяват. Той дори улавял усмивките на цветята в дворовете на съседните къщи, врабчетта пеели весело и така нататък, влиза той вкъщи с усмивка да ушите и казва: - Мамооо, таткооо, имам шестицааа!!! А майка му казва: - Е кво ти пука, ти си болен от рак... - Ако моя мъж ми изневерява, ще му счупя всички рога...