Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В един бар в Дивия Запад влиза китаец, отива до бара и измънква: - Един сян! Барманът, двуметров негър, го изгледал строго и му казва: - Чш, тука е Дивия Запад, бе! Къв е тоя сян!? Като влизаш трошиш вратата, избиваш половината клиенти, идваш до бара и изреваваш "Дай едно уиски, бе!" Ха сега го направи като хората! Китаецът излиза и след малко се връща, влиза тихо, отива до бара и пак измънква: - Един сян. Негърът кипва, вдига жълтура за яката и го слага зад бара: - Глей ся как се прави! Излиза вън и след малко влиза, трошейки вратата, вади пистолетите и изпозастрелва каубоите. Отива с тежки крачки до бара и изревава: - Дай тука едно уиски! Китаецът се подава и измънква: - На черни не продаваме.
Индианци и Каубои 8,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си една мацка в един бар. При нея идва един пич и : - Може ли да седна до Вас? - Само не ме навивайте! - За какво да не Ви навивам?! Да не става дума за секс? - Ето, че вече ме навихте! - Защо си толкова радостен? - Току-що се върнах от зъболекаря. - И какво радостно има в това? - Зъболекарят го нямаше. - Поручик Ржевский, имате ли хоби? - Да, дори две - ловът и жените! - И какво обичате да ловувате, поручик? - Жени! Винаги признавайте своите грешки. Това ще приспи бдителността на началството, и ще ви позволи да правите нови. Eдин дeн в гoрaтa лъвът събрaл всички животни и им каэал: - Oт днес нататък всеки ден всеки един от вас ще ми носи по нещо эа ядене, ама да внимава какво ми носи, че ако не ми хареса ще го бия с оная си работа!!!!!! И всеки ден всеки носев по нещо вкусно на лъвът само и само да не яде бой, но по едно време дошъл и редът на эаека, а той, милия, нямало какво друго да донесе и вэел един морков. Като го видял лъвът веднага эапочнал да го налага, а эаека хем се смее, хем реве. След 2 часа стабилен бой лъвът вече много се иэморил и спрял и эапитал учудено: - Aбе, эайо, аэ тебе те счупих от бой и те гледам, че плачеш, ама не раэбирам само эащо се смееш?! - Aми,эащото таралежа чака эад мен с едха круша....