Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В час по физическо възпитание: - Марийке, затвори вратата на гардеробчето, защото става течение!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Вашата маса поздравява нашата маса с песента "Платете ни сметката!", a нашата отвръща с песента "Вие не сте хора!"!
Бисери
03.10.2017
3,136 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Полицията издирва човек с едно око на име Драган. - А как се казва другото му око?
- Соня - казва Петя на приятелката си, - твоят приятел е непочтен! - Какво ти е направил? - Не зная! Или момче, или момиче.
- Твоя мъж обича ли те като в началото? - За щастие, не. Вече го научих как...
Заплатата е като менструацията: чакаш я цял месец, а свършва за три дни.
Майка разхождала двете си деца в парка. По едно време се видяла с една приятелка и двете се заговорили. Децата останали без контрол и тръгнали да се разхождат. По-късно осъзнавайки, че ги нямя тя тръгнала да ги търси. Обиколила навсякъде и ги открила в най-отдалечената част на парка близо до едни храсталаци да си говорят с някакъв непознат мъж. - Какво правите тук, колко пъти съм Ви казвала да не говорите с непознати? - Ами този чичко ми даде 5 лв да го хвана за онази работа. - казало едното момче. - Как може!!!!! - разкрещяла се майката. - Веднага отиди на чешмата и си измий ръцете с този сапун. Детето погледнало майка си и започнало да се смее. - Какво смешно има? - казала вбесена майката. - Ами нищо.... - казало детето. - Просто си представих как след малко брат ми ще си мие устата със сапун...