Отива Зайо Байо в сладкарница и пита продавача:
- Имате ли толта от молкови?
- Ми, нямаме.
Отива на другия ден и пак пита:
- Имате ли толта от молкови?
- Ми, нямаме.
И така 4-5 пъти и решили да направият торта от моркови. На другия ден идва Зайо и пита:
- Имате ли толта от молкови?
- Имаме.
- Много е гадна, нали...
В съда съдията казва на подсадимият:
(съдията)
- Изнасилили сте тази жена , но не сте го направили както би направил всеки мъж, а сте я изнасилили отзад... как може да си позволявате такова нещо ?
(адвокатът)
- Ами дупка до дупка..сбъркал е човека какво сега НЕ Е ТОЛКОВА ВИНОВЕН...
(съдията)
- Как да не е виновен БЕ а вие знаете ли как боли...