Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си две приятелки: - Вчера го хванах моя нещастник да си бие чекии в кухнята... - Е, и какво направи? - Ами какво - лапнах му го и му го докарах с уста. - Защо бе? - По-лесно е да си измия бързо зъбите, отколкото половин час да търкам цялата кухня
Семейни 3,379 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един алкохолик попитал един наркоман: — Зашо не пиеш алкохол? — За какво да лазя, като мога да летя!!! Природата не търпи празнини. Единственото изключение - човешката глава: колкото е по-празна, толкова по-малко се стреми към запълване. След войната Чапай и Петка отиват на баня. Петка като по-низш чин търка гърба на Чапай. - Петка, маха ли се мръсотията? - Тъй вярно, вече се показа потника. Само Чък Норис може да гледа 3D без специални очила. На кучешки надбягвания се срещат немец, американец и българин. Hемецът казва: - Моят пес преди състезание винаги слуша записи с немски маpшове и затова постоянно побеждава. Американецът: - Ние с моя пес преди състезанието винаги ходим в Макдоналдс, затова победата му е сигурна. Българинът: - Абе, това са глупости! Аз на моя преди старта винаги му сипвам 200 грама ракия! Немецът и американецът в един глас: - И какво, побеждава ли? - Нищо подобно! За сметка на това пък е най-забавен и весел на старта!