Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Турската конституция е променена,и вече може да се влиза със забрадки в учебните заведения, опозицията също е съгласна,но само при условие, девойките да са облечени в прозрачни шалвари.
Политически 3,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две въшки си говорят: - Абе, аз вчера спах на такова място... Казвам ти, умрях от студ! - Къде спа? - В мустаците на един рокер. - Голяма грешка! Аз спя във Венериния хълм на жените. Опитай и ти! На следващата сутрин двете въшки се срещат: - Е,топличко ти беше? - Направих всичко, което ми каза, но когато се събудих, пак бях в мустаците на рокера. Разговор между двама левскари: - Само да не станем, като Дукла(Прага). - Кои са тия? - Именно. Кораб в океана се натъква на айсберг и започва да потъва. Капитанът, в безизходицата си, се обръща към пътниците: — Някой да има някакви идеи какво да правим? — Работи ли ви радиостанцията? – обажда се един евреин. — Работи. — Обаждайте се на брега и спешно продавайте кораба! Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?" Американците изобретили много тънка пръчка. Ама толкова тънка била, че се виждала само под микроскоп. За да се изфукат с технологучното си превъзходство я пратили в Япония. След седмица, обаче, си я получили от японците, и като я погледнали под микроскопа, видяли, че японците са успяли да пробият дупка в нея (демек направили я куха!). После я пратили в България, и след 2 дена си я получили обратно, и като я поглднали под микроскопа, видяли надпис - MADE IN BULGARIA