Владо Манчев отишъл на психиатър! Споделя:
- Докторе, чувствам се тъп!
- Ми тогава премини в Цска?
- Ще помогне ли?
- Не, но хората няма да ти се подиграват за това, че си тъп!
Началник натиска копчето и казва на секретарката:
- Ленче, две кафета, моля!
Глас от говорителя:
- Шефе, няма ли поне в почивните дни да ме оставите на мира? Махайте се от домофона!