Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят Петка и Чапаев на една палма. Изведнъж към палмата се приближава слон и започва да я клати. - Василий Иванович, може тук да му е гнездото... - Ама че си глупак, Петка. Слоновете живеят в дупки.
Петка и Чапаев 7,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жан Ренар:Трябва да казваме истината... поне от време на време. Така ще можем да разчитаме, че ще ни повярват в деня, в който излъжем. Мило легло, съжалявам, че ти изневерих с дивана. Наистина бях слаб и уморен, а и беше късно. Не разсъжадавах правилно. Събудих се в три през нощта и веднага си дойдох при теб, разкайвайки се за случилото се. Винаги ще те обичам. Искрено твой, Сънчо Чукчи са на почивка на Малдивите. Решили да отидат за риба. Взели яхта под наем, излезли в открито море и хвърлили въдиците. Седят и ловят. Към тях се приближава полицейски катер. От катера крещят: - Ей, вие там, на яхтата!! Имате ли разрешително за риболов? - Не! Нямаме! - Тогава трябва да платите глоба! - Ама ние не ловим риба. Ние сме еколози, чистим дъното от всякакви железни боклуци. При тези думи и двамата вадят въдиците и полицаите виждат, че на края им виси по един голям магнит. Оставили ги на мира и си тръгнали. Едната чукча, гледайки отдалечаващия се катер казва: - Егати късмета! Добре, че решихме да ходим за риба-чук... Звъни телефонът в полицията. - П-п-п-полицията ли е? -Да. - Т-т-тук има т-т-труп. - Къде? - На улица Г-г-г… - Гогол? - Н-не, Г-г-г… - Гарибалди? - Не, Г-г-г… - Стегнете се и се обадете пак, може някой да звъни за помощ! След четвърт час телефонът пак звъни. - П-п-п-полицията ли е? - Да. - Т-т-тук има т-т-т-труп. - Къде? - На улица Г-г-г… - Гогол? - Д-да. П-п-преместих г-г-го… Иванчо казва на майка си: - Мамо, класната те вика! - Защо? - Не знам?!? Не съм я виждал от месец...