Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младежът повтаря: - Скъпа, обичам те, обичам те! Бих жертвал всичко заради теб, обичам те повече от всичко на света. Девойката си мисли: \"Хъм, май не съм му съвсем безразлична?\"
Годеници 5,075 прегледа
Следващ →

Още вицове

Девет неща, които кучето ми не разбира: 1. Не е приятно да упражняваш гласа си в три часа през нощта. 2. Бебетата не разбират от "приятелско ухапване". 3. Котките имат пълни права да живеят. 4. Да лаеш десет минути по преминаващ самолет е смотано. 5. Просто защото аз ям не значи, че и ти можеш да се качиш на масата и да лочиш храната ми. 6. Кракът ми не е женска. 7. Лигите не са нещото, което обичам сутрин преди кафе. 8. Това, в което обичаш да се търкаш когато си мръсен не е градина, която трябва да наторяваш през три часа, а моя килим. 9. Не е приятно да занимаваш жените, които водя вкъщи със "сладката си муцунка". Лекарят предупреждава пациент: - Внимавай! Както си я подкарал, няма да доживееш до смъртта си! Мъж и жена гледат бокс по телевизията. Мъжът: - Разочарован съм. Всичко свърши за 4 минути. Жената му отговаря: - Значи най-после си разбрал какво чуаствам аз... Един ахмак много харесвал съседката си. Всяка сутрин, като минавал под терасата й, я гледал и му теквали лигите, но не знаел как да си поиска. Една вечер, в кръчмата, негов приятел го попитал: - Кво стаа бе пич? - Мноо съм мераклия на съседката, ама не знам как да си направя устата. Луд съм полудял. - А, лесна работа. За да ти върже трябва да се направиш на интересен. - Да ама как? Отворения му приятел го светнал: - Вземи един кон, боядисай го зелен, мини с коня под нейната тераса и тя ще ти каже: "КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ С ТОЯ КОН ЗЕЛЕН", а ти ще отговориш: "ХАЙДЕ ДА СЕ НАЕБЕМ" Ахмака светнал от кеф, взел един кон, боядисал го зелен и на сутринта минал под терасата на гаджето, но то като го видяло му казало: - Абе ела най-накрая да се наебем! А нашия: - А аз къде съм тръгнал с тоя кон зелен. След посещение на село, снахата натоварила багажника на колата с провизии и на тръгване се обръща към свекърва си: - Аз да не забравих нещо, майко? - Че какво си донесла, та да забравиш? - отвърнала свекървата.