Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между блондинки: - Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади. - Ходи ли на доктор? - Ходих, каза ще след 9 месеца ще мине!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Каква е разликата между хардуера и софтуера? - Хардуера с времето става по-малък, по-бърз и по-евтин, а софтуера по-голям, по-бавен и по-скъп.
Програмисти
03.10.2017
3,076 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Славчо: - Да знаеш, батко, забих си една в кръчмата и на сутринта като се събудих у тях гледам кучето й ми лиже топките. Ама смееш ли да му откажеш - ротвайлер! Но затова пък тръпката си я биваше!
Мутра лежи в болница, целият бинтован и на системи. На съседното легло лежи един дядка и той на същото дередже. След една седмица двамата се освестили малко и борчето пита: - Дедка, кво прайш тука бе. Що си така пострадал. - Що ли? Внука хобито му да прави коли. Зема ми трабанта, прави му нещо и той стана много бърз. Значи карам си аз веднъж по магистралата за Пловдив и изпреварвам един Мерцедес, ама така се бех отплеснал, да му гледам мутрата на тоя в мерцедеса, че се отсвитках в мантинелата. Е за това сега лежим тука, целия в бинтове. А ти кво си пострадал? - Абе и аз на магистралата начи. Джиткам си към Пловдив и изведнъж некъв Трабант ме изпреварва. Начи помислих си, че съм спрел и слезнах от колата...
Американец, пътешестващ по Италия, нарушил правилата за движение. Полицаите го спряли и му казали да напише обяснение. - Та аз едва говоря италиански, а да пиша въобще не мога. - В такъв случай ще бъдем принудени да ви арестуваме - свил рамене полицаят. - О, боже! - възкликнал американецът. - Е, добре, дайте ми лист хартия ще опитам. Американецът взел листа, сложил в него десет долара и го върнал на полицая. - Ето, виждате ли - казал полицаят - казвате, че не умеете да пишете на италиански, а половината вече го написахте…
Двама току-що заловени престъпници си говорят: - Абе имаш ли някой познат в полицията да ни измъкне оттук? - Ами имам един познат ама… - Кой? - Брат ми, от две седмици е в следствения арест.
Жена напуснала мъжа си, но после се върнала. Иска извинение. - За това, че напусна ти простих, но за това, че се върна - никога!