Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Уикилийкс се готвят да публикуват списъка на Дядо Коледа с добри и лоши деца.
Разни 1,471 прегледа
Следващ →

Още вицове

Аристокрация..., 132 етаж, ресторант. До прозореца седи мъж в черно и пие уиски. До него сяда друг мъж, двамата си пийват. Първия вика: - Тук е такъв силен вятър, че ако скочиш през прозореца вятъра обратно ще те върне (На момента скача през прозореца и полита, но влита обратно). - Давай, сега е твой ред. Втория скача през прозореца и като камък полита надолу... Идва бармана: - Ама че гаден тип ставаш Батмане, като се напиеш... Под едно ябълково дърво лежи циганин. До него спира Мерцедес, слиза един бизнесмен и го пита: - Ей, мангал, кво правиш тука? - Лежа си, кво да правя. - Абе, вместо да лежиш, вземи, че набери една щайга с ябълки, продай я на пазара и с парите купи едно колело. Ела с него под дървото и набери две щайги. Продай и тях, с парите купи мотор и набери четири щайги. Така ускоряваш процеса. Като събереш достатъчно пари, направи един холдинг и тогава ела легни под дървото. Циганина се почесва по брадичката и отговаря: - Че аз сега кво правя!? Народна мъдрост: по-добре да седиш в малка задимена кръчма, отколкото да работиш в голям светъл завод. ( кавърверсия на : по-добре паднал пред бара, отколкото прав пред струга ;-) Демокрация по български - ще отворим само една част от досиетата... Една жена се обадила по телефона на любовника си, че нейния мъж е отишъл на кръчма и да отиде у тях да се любят. Тръгнал любовникът , но минал покрай кръчмата и видял през прозореца как нейния мъж си пийва винце с мезета, пее песни с другарите си и си рекъл : - Е*аси живота ! Човекът се кефи тук , пък аз трябва да се потя върху жена му !