- Ало, центъра за управление на полетите! Обадете се, имам проблем!
- Тук центъра. Какъв е проблемът?
- Към нашата станция се приближава някакво НЛО и ни фотографира. Какво да правим?
- Усмихвайте се, драги, усмихвайте се...
‎"Уважаеми Мтел, вашият клиент Иван Иванов ви уведомява, че подменя системата на семейния си бюджет и в тази връзка може да изпитате проблеми при получаване и на една стотинка от него, за което поднасяме своите извинения".