Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Истерия - това е женски начин за развлечение.
Бисери 3,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапай и Петка спорели кой повече издържа на болка. Накрая се хванали на бас за 5лв. взаимно да се опънат отзад един друг и да видят кой ще изохка от болка. Жребият отредил първо Чапай да изчука Петка. Започнал той, а Петка стиснал зъби и си мислел: - Aх да дойде моят ред, ще видиш ти. Свършил Чапай и Петка веднага му казал: - Дай сега е мой ред! А Чапай с доволна физиономия му отвърнал: - А бе, я ги вземи тия 5 лв. аз май няма да издържа на болката! Нека бизнесът да ти върви и да се къпеш във пари! - Каква е разликата между невидим човек и националния отбор на България по фубол? - Имате повече шанс да виждите невидим човек на финалите на Световното първенство. Знаете ли, че днес 28.09 е "Международен на правото да знам". Даже и в България има Програма Достъп до Информация - линк -------- Съвсем "случайно" този ден не се отбелязва в България, както би трябвало. А дали знаете, че ВАС осъди Министерски съвет за отказ на информация... В гора настанал страшен глад. Лъвът събрал всички животни на съвет и казал: - Вече няма какво да ядем затова съм взел решение, всеки ден едно животно ще разказва виц, ако един от вас не се смее то този който е разказал вица ще бъде изяден. Започнал пръв заека да разказва всички се смяли на вица му само камилата не се смяла. Нямало как трябвало да изядат заека. На следващия ден започнал да разказва щрауса, никой не се смеел само камилата се смее като луда. Всички били много учудени и лъвът я попитал: - Защо се смееш на този толкова тъп виц, а вчера на смешния не се смя. Камилата спряла да се смее и казла: - Не се смея на този виц просто се сетих какво каза зайчето вчера.