Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събужда се сутринта Евгени Бакърджиев, поглежда през прозореца и изкрещява: - А! Какво съм направил снощи на пияна глава! Къде е Витоша? Жена му: - Спокойно, не си я продал. Забрави ли, че днес сме във Варна?
Политически 3,216 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шеф на магазин слуша как продавач се разправя с клиента: - За съжаление, уважаема госпожо, ще трябва да почакаме още! Но се боя, че и за в бъдеще няма да можем да ви услужим! - казва продавачът. Шефът се обръща към клиентката: - Но ние ще получим съвсем скоро стоката. Поръчахме я миналата седмица. След това се нахвърля върху продавача: - Никога, никога не трябва да признавате, че нещо нямаме! Казвайте винаги, че стоката е поръчана и следващата седмица ще я получим. Но какво всъщност искаше дамата? - Дъжд - отговаря продавачът смутено. Един просяк получавал от един човек всяка седмица по 1000 лева. Минало се време и човекът започнал да оставя на просяка по 750лв, малко по-късно почнал да му оставя по 500лв, а в последствие - по 250лв. Просякът бил благодарен на човекът, защото живеел благодарение на него, но любопитството му било голямо защо от 1000лв започнал да му дава по 250. Веднъж просякът го попитал: - Извинявай, много съм ти благодарен, че от толкова години ми даваш пари, благодарение на теб живея, ама ми кажи защо от 1000лв се стигна да ми даваш по 250? - Ами така се случиха нещата....В началото бях ерген имах повече пари, после се ожених и почнах да ти давам по 750лв, после ми се роди дете още повече разходи имах и почнах да ти давам по 500, а сега и второ се роди и ти давам по 250. Просякът го погледнал и казъл: - И кво са? Аз ли да ти издържам семейството? Мъж и жена съпрузи отиват на командировка в различни градове за 3 дена. Преди да тръгнат си обещават един на друг, че няма да си изневеряват. След три дена се връщат и жената пита мъжа си: - Изневери ли ми? - Тъкмо щях да ти изневеря с една колежка, съблякохме се голи, но аз се сетих за нашето обещание и избягах! А ти изневери ли ми? - И аз така с един колега, съблякохме се и аз сетих за нашето обещание, но бях отдолу и не можах да избягам! Прибира се жената вечерта и мъжа й от вратата я вижда с ново палто. -Оооо,ново палтенце,а? Норка? -Норка-казала жената. -Честитутка!-скръцнал със зъби той... -Благодаряс!-ухилила се жена му... Иванчо среща на улицата хубавата Марийка: - Здравей, как се казваш? - А? - Как се казваш? - Марийка. - Да се разходим в парка? - А? - Да се разходимв Парка? - Добре. След един час, след като я изчукал на една полянка, Иванчо пита? - Хареса ли ти? - А? - Кеф ли ти беше, питам? - Аха, много.. - Абе ти да нямаш някакво заболяване на ушите, трудно чуваш нещо? - Не е на ушите, то е усложнение от сифилиса на слуха...