Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Деца обсъждат на улицата как са се появили на този свят: - А мен щъркела ме е донесъл... - А мен мама ме е купила от магазина... - А мен са ме намерили в градината... Момиченце с въженце : - Да, бе да! Изглежда на нашата улица никой не се е/бе!
Семейни 2,993 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена, възмутено, към мъжа си: - Отново си пиян! Вчера бях щастлива да те видя трезвен! Мъжът: - Днес е мой ред да съм щастлив. Лъчо се качва на такси, шофьорът почва да приказва:"Харесвам си работата, аз съм си шеф, никой не ми казва, какво да правя". Лъчо:"Завийте тук вдясно!" И вълците сити, и агнетата цели, а на овчаря - вечна му памет. Иванчо пита баща си: - Тате, теб твойта майка биела ли ти е? - Не, само твоята. Един мъж имал шест деца и бил много горд със способностите си. Гордостта му стигнала дотам, че започнал да нарича съпругата си Майко на шестима, въпреки нейните възражения. Една вечер те отишли на гости у приятели. В един момент мъжът решил, че е време да си тръгват и се зачудил как да намери съпругата си в тълпата. Накрая просто извикал с всички сили: - Хайде да си ходим, майко на шестима. Съпругата му се ядосала на липсата на такт и извикала в отговор: - Веднага щом кажеш, баща на четирима.