Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Мамо! Мамоооо... - Кажи ? - Може ли да си поиграя с татко ? - Не! - Иии ми тогава що го обесихме ?
Семейни 3,273 прегледа
Следващ →

Още вицове

В бара. - Жалко, че те няма днес... - Как да ме няма! Ето ме! Седя си до теб! - Не... Няма те! - Ама какви ги говориш! Ето ме! - Искаш ли за пет кинта да ти докажа, че те няма? - Хайде де! - Значи, нали не си в Париж? - Не. - И в Ню Йорк? - Не. - И в Гватемала не си! - И в Гватемала не съм. - Значи си някъде другаде! - Значи съм някъде другаде. - Щом си някъде другаде, значи не си тук. Така ли е? - Май че... - Дай пет кинта! - Няма! - Що? - Нали ме няма тук... Машинописка при доктора. Доктора: - Кажете "а". - Малко или главно? Странна закономерсност съм установил - щом се случи да заспя с обувки на сутринта ме боли главата. Съдията към свидетелка в твърде оскъдно облекло: - Как може да се явявате така в съда? - Господин съдия, аз зная че Темида е със завързани очи… В аптека влиза един господин: - Добър ден. Два килограма риба, моля. - Това е аптека, господине. Риба не продаваме. След малко идва същия господин: - Добър ден. Един килограм риба, моля. - Нали Ви казах, че това е аптека. Риба не продаваме. Господинът си тръгва. След малко обаче пак се връща: - Абе дайте ми поне едно рибе, моля! Аптекарката, вече ядосана, го изгонва и слага табелка на вратата: "РИБА НЯМА". Господинът обаче се връща след малко, отваря вратата на аптеката и казва: - Значи все пак е имало риба!!!