Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мерилин Монро:Кариерата е хубаво нещо, но не може да те стопли в студените нощи.
Бисери 3,152 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първи път! Тя: Ще започваме ли? Сигурен ли си, че можеш. Той: Хайде стига де. Отпусни се само, не е кой знае какво. Тя: Абе не е, ама... Той: Е к`во ся, да не кажеш, че те е страх! Е`м искаш е`м... Тя: Бе страх ме е! Глупости! Айде вади там и почвай! Той: Ето с това сега и леко бодвам... Тя: Как леко бе! Я чакай малко, чакай, дръпни се! Искам рязко и бързо. Иначе само боли и нищо не правиш. Хващай сега! Той: Хубаво айде. Много ти знае главата. Готова ли си? Тя: От барем 15 минути. Даже вече изсъхна... айде! Той: Хоп! Ох, ох... чакай, чакай. Боли ли много? Стана ли? Тя: Охх... леле! Дръпни се бе, некадърник. Их начиии... А, май станало. Той: Ма болеше ли те? Тя: Е, малко... ама е супер, ето кръв има... Ма другия път не ми се засилвай от два метра! Той: Хубаво де, ся... не съм го правил преди. Важното е, че стана без много болка. Репликите са между студенти медици по време на упражнение по биология - "Определяне на кръвни групи" В демократична страна да нарече човек престъпник може само съда! Особено ако този човек е невинен. Меден месец - лъжичка мед в кацата катран на семейния живот. Няма нищо по-лошо от нощите, прекарани без теб! Няма нищо по-хубаво от спомените, които ме топлят! няма нищо по-истинско от това, че те има! Стария бай Хасан върви по улицата и вижда малкия Али и го пита: - Али - баба ти у вас ли е? - У нас е дядо Хасан. - А гащи има ли? - Има дядо Хасан. Хасан се поглажда по шкембето и казва: - Ааааа - сега и гащи ще свалям!