Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама си говорят в леглото: - Страхотен си! - казала тя. - За първи път сме заедно, а вече съм бременна в третия месец!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Дай ми 20 лева назаем ! - Пари назаем не давам,но ако искаш ела да ми прекопаеш градината. - Не мога! - Защо? - Дал съм дума на социалните ,че съм безработен.
Професионални
03.10.2017
2,700 прегледа
Следващ →
Още вицове
В училище: - Иванчо, излез на дъската и отговори на няколко въпроса от домашното. - Не мога, госпожо, моят адвокат ме е посъветвал да не отговарям на въпроси, които може да бъдат използвани срещу мен. - Иванчо, ти в ред ли си? - А за този въпрос, госпожо, обърнете се към моя психоаналитик.
Брус Уилис остарява и планетата Земя става все по-беззащитна от метеоритни атаки.
- Докторе какво ще кажете за заболяването ми? - Трябва да се изчака седмица. - А после? - После - погребение.
Две блондинки отишли на пазар. След като се върнали, видели че ключовете на колата са на таблото. Мъчили се да отворят, но нищо. Едната видяла, че се задава буря и казала: - Бързо да направим нещо, защото съм забравила шибидаха отворен.
В центъра на малко селце трима младежи хекат.Единият от които е с раница.Спират двама батковци с кола и питат единият: -Какво носиш в тая раница? -Дискчета,якенце и малко тревица. Другите двама младежи се смеят под мустак.Батковците палят колата и си заминават.После двете момчета питат първото: -Защо им каза така ,ами ако ни бяха набили? -Е,щях да им кажа ,че имам и хладно оръжие,но не стана дума.