Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Докторът към пациента: -Господине, трябва да спрете веднага да мастурбирате! ! -Защо докторе, знаеш ли колко ми е хубаво? -Абе знам колко ти е хубаво, ама не знам как ще ти измеря кръвното налягане? ? ?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Върхът на тероризма: Чеченски терорист отвлича автобус с чеченски терористи.
Черен хумор
03.10.2017
2,057 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един мъж среща съседа си: - Знаеш ли какво е станало? - Какво? - Обрали са полицая от втория етаж... - Леле...вече и своите да обират...
Една мутра се чудил как да заговори едно момиче. По едно време момичето отива до тоалетна и мутрата вижда своя шанс. Причаква я на вратата на тоалетната и когато тя излиза й казва: - Сра а?
Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява... Значи - при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно... Тръгва оня из Лондон... След 2 часа се връща, а колата потрошена... -Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири! -Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено??? страна!
- Г-н Бобър, защо са Ви толкова бели зъбите? - Аз не съм никъв бобър, аз съм Вашия анестезиолог... ------------- и още един: - Госпожице, не желаете ли да се снимата в рекламата на Колгейт? Че бобърът се е разболял...
Животните в джунглата намерили съкровище.. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със съкровището… .. Казва на животните да си изкажат менията.. Обаждат се лъвовете и казват: — Ще си купим месо.. От там слонът „А, че защо ни е тва месо“ .. обаждат се лисиците и казват: — Ще си купим кокошки .. Слонат пак „А, че защо са ни тези кокошки“ Обаждат се папагалите и казват: — Ще си купим ядки.. Слонът пак „А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл ще си купим… — Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят.. Животните го попитали защо ги пусна?.. А, той казал“ — А, че защо са ни тея балони?!