Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, мамо... А аз вече мога ли да вляза в морето? - А не, Вълните са много големи... - А тати как влиза? - Е, той е застрахован...
Семейни 3,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибирам се от работа и в началото помислих, че са влизали крадци вкъщи да тършуват. А после се сетих - сутринта си бях търсил чисти чорапи. Приятелка пита младоженката няколко дни след сватбата: - Е, как е сега секса? - Лошо. Тъкмо почнем, и мъжът ми се върне от работа. Един отишъл в един град, където нямало жени, и питал един близък: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и - А не - прекъснал го новодошлият - никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила. Да ама един ден толкова му се доебало, че взел една камила и си свършил работата. След няколко дни срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камила не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама. Една изпушена цигара съкращава живота с 5 минути, а една минута смях го продължава със 7 минути. Пушете правилните неща! Реклама на застрахователна компания: - Какво е смесени чувства? - Когато тъщата ти пада от високо върху твоята кола. - А какво е двойна радост? - Когато и тъщата и колата са застраховани.