Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Квартирант крешти на хазяйката си: - Това е безобразие! Шести месец живея у вас и едва сега ми казвате, че нямате баня!
Разни 1,682 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян катаджия зажаднял да вземе рушвет от някой шофьор. Видял лъскав мерцедес да се приближава към него и си казал "Това е моят момент!". Размахал доволно палка. Приближил се до колата и поискал документите на шофьора. - Там са документите - казал шофьорът и посочил 100-доларова банкнота, седяща върху жабката - ела и си ги вземи. Зарадвал се катаджията на доброто попадение и се навел през прозореца на колата да вземе банкнотата. Шофьорът затворил стъклото и притиснал ръцете на полицая. Излязъл от другата страна на колата, застанал зад катаджията и го изчукал в задника. След това спуснал стъклото и си тръгнал. Опомнил се катаджията, поогледал се малко, видял едно момче наблизо и се разкрещял: - Видя ли номера?!? Видя ли номера?!? - Еееее как да не видя бе, такъв номер и в цирка няма да видиш! Бойко Борисов не е як като бик – биковете са яки като Бойко Борисов. Съвет: Ако се повреди принтера - сложи монитора върху ксерокса. Кой как отива на рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с торта.<BR>Руснакът: с водка.<BR>Българинът: с приятели.<BR><BR>Кой как се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: с достойнство.<BR>Французинът: с домакинята.<BR>Руснакът: на четири крака.<BR>Българинът: с остатъка от водката.<BR><BR>Кой какво си мисли докато се връща от рожден ден?<BR>Англичанинът: "Успях ли да запазя достойнството си?".<BR>Французинът: "Дъщерята май беше по хубава".<BR>Руснакът: "Много мъ’ биха ама и аз удрях".<BR>Българинът: "Жалко, тортата остана - можех да взема и нея". Чък Норис участва във всички серии на "Междузвездни войни". Той играл Силата.