Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из ученическо съчинение: "Наташа била свързана с народа с червена нишка."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Защо да играеш "чужда роля" след като няма нищо по-хубаво от това да бъдеш Самият Себе си !i!
Бисери
03.10.2017
2,061 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Помниш ли оня стар будилник, дето все не можеше да ме събуди? - Е? - Днес ме събуди. - Как? - Жена ми ме удари с него по главата.
Първи учебен час. Учителката: — Деца, ако някой иска да каже нещо трябва да вдигне ръка. Иванчо веднага вдига ръка. Учителката: — Кажи, Иванчо! — Само проверявам дали системата работи.
Един човек си купил папагал, закачил му един червен и един син конец и му казал: -Като дойде гаджето ми и ти дръпне синия конец и кажи : "Здравей". А като ти дръпне червения и кажи: "Готина си". И папагала се съгласил.Дошла приятелката му и казъла: - Ако дръпна синия конец какво ще стане? - Дръпни и ще видиш! Тя го дръпнала и папагала казъл: - Здравей! - А, ако дръпна червения? - Опитай ! Жената го дръпнала и папагала казъл: - Готина си! - А ако дръпна и двата какво ще стане? Жената ги дръпнала и папагала казъл: - Ще падна, ма!
Живял в рая Адам. Бил сам самичък на света. И му казал Бог: -Ще ти дам жена-Ева... Така се родили фразите "Да не дава Господ!" и "Пази, Боже!".
Не мога да ям сутрин, защото те обичам ... Не мога да ям на обяд, защото те обичам... Не мога да ям на вечеря защото те обичам... Не мога да спя нощем защото СЪМ ГЛАДЕН!!!