Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо да играеш "чужда роля" след като няма нищо по-хубаво от това да бъдеш Самият Себе си !i!
Бисери 2,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Помниш ли оня стар будилник, дето все не можеше да ме събуди? - Е? - Днес ме събуди. - Как? - Жена ми ме удари с него по главата. Първи учебен час. Учителката: — Деца, ако някой иска да каже нещо трябва да вдигне ръка. Иванчо веднага вдига ръка. Учителката: — Кажи, Иванчо! — Само проверявам дали системата работи. Един човек си купил папагал, закачил му един червен и един син конец и му казал: -Като дойде гаджето ми и ти дръпне синия конец и кажи : "Здравей". А като ти дръпне червения и кажи: "Готина си". И папагала се съгласил.Дошла приятелката му и казъла: - Ако дръпна синия конец какво ще стане? - Дръпни и ще видиш! Тя го дръпнала и папагала казъл: - Здравей! - А, ако дръпна червения? - Опитай ! Жената го дръпнала и папагала казъл: - Готина си! - А ако дръпна и двата какво ще стане? Жената ги дръпнала и папагала казъл: - Ще падна, ма! Живял в рая Адам. Бил сам самичък на света. И му казал Бог: -Ще ти дам жена-Ева... Така се родили фразите "Да не дава Господ!" и "Пази, Боже!". Не мога да ям сутрин, защото те обичам ... Не мога да ям на обяд, защото те обичам... Не мога да ям на вечеря защото те обичам... Не мога да спя нощем защото СЪМ ГЛАДЕН!!!