Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещнеш ли майстор на меча - покажи му меча си. Ако срещнеш човек, който не е поет, не му показвай стиховете си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Отидох на работа, включих компютъра, реших да вляза в Интернет, но не стана... наложи се да работя.
Любими Герои
03.10.2017
3,255 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец паркирал неправилно на "Витошка". Без да се притеснява, че е извършил каквото и да е нарушение, отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало. - Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв. Един човек, който видял от кафето какво става, му казал: - Паякът го взе. (дигна) Замислено борецът казал: - Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов.
2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се руската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми ше го чекаме, деба маа му..."
Блондинки в киносалон. - А бе, Буби, как праавят така, че прожекторите угасват постепенно? - Ами сигурно дърпат щепсела бавно.
- Змията е съжалила, че е съблазнила Адам и Ева. - Защо? - Защото, когато Ева изяла ябълката, то тя видяла в Змията не само животно, но и колан, портфейл и чантичка.
- Здравей! Честита нова година! - Честита и на тебе! кой се обажда ? - Миче, няма ли най-сетне да научиш телефона ми. Руми съм. - Руми, нява ли най-сетне да научиш телефона на Мичето! Аз съм Галя.