Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отидох на работа, включих компютъра, реших да вляза в Интернет, но не стана... наложи се да работя.
Любими Герои 3,255 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец паркирал неправилно на "Витошка". Без да се притеснява, че е извършил каквото и да е нарушение, отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало. - Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв. Един човек, който видял от кафето какво става, му казал: - Паякът го взе. (дигна) Замислено борецът казал: - Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов. 2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се руската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми ше го чекаме, деба маа му..." Блондинки в киносалон. - А бе, Буби, как праавят така, че прожекторите угасват постепенно? - Ами сигурно дърпат щепсела бавно. - Змията е съжалила, че е съблазнила Адам и Ева. - Защо? - Защото, когато Ева изяла ябълката, то тя видяла в Змията не само животно, но и колан, портфейл и чантичка. - Здравей! Честита нова година! - Честита и на тебе! кой се обажда ? - Миче, няма ли най-сетне да научиш телефона ми. Руми съм. - Руми, нява ли най-сетне да научиш телефона на Мичето! Аз съм Галя.