Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо гостуванията на “Левски” са на изкуствен терен? - За да не опасат тревата
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Мутра иска да се запознае с едно момиче и я пита: - Ти как се казваш, ма? Тя отговорила: - Станка! И мутрата: - Не те питам с к`во си дошла, ами как се казваш.
Борци
03.10.2017
4,756 прегледа
Следващ →
Още вицове
В магазин за домашни потреби влиза бабка и вика към продавача: - Момче, дай ми бързо една метла. Той я поглежда с оценяващ поглед и пита: - Да ви я опаковам или ще я яхнете веднага?
- Когато водиш любовници вкъщи, то поне разчиствай след това. Чия е тази вратовръзка?! - Ама ти какво, забрави ли? Това я моя подарък за теб за деня на бащата, а това червило чие е? - А това е моя подарък за теб за осми март!
Седят двама просяци пред една синагога. На единия има табела "евреин", а на другия "арменец". Седят си двамата и просят. Излизат от синагогата хора, поглеждат двамата просяка, пускат някоя пара на евреина и си заминават. Последния, който излиза от синагогата също пуска пари на евреина, позагледал се в арменеца и съжалително казъл: - Виж сега, не разбираш ли, че тук никой нищо няма да ти даде... - и си тръгнал. Обръща се после арменеца към евреина: - Абе Киркор, тия нас на бизнес ли ще ни учат.
Попитали един сърбин: - Защо сърбите псуват толкова много? - Па, йебем ли га!
Не е важно кой ще победи в полуфинала Германия-Турция. В Берлин тъй или иначе ще се празнува.