Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо вечеря: - Ммм, Марийке, ужасно вкусни гъби. По каква рецепта си ги правила, досега не съм ял такива!! - От едно криминално романче я приписах Иванчо..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жестока Жарка Жега Жлъчно Жужейки и Живо Жестикулирайки Жилна Жегна и Жигоса Жълтото Жигули на Жизнерадостния Жижко Жабата
Бисери
03.10.2017
3,044 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Татко, татко, защо приятелите ми всички са във пети клас, ами аз съм все още във втори? - Стига си говорил, наливай!
Призив към министъра на финансите - при демонстрация на бюджета показвайте баница вместо пица! Изберете българското!
Учителката казва на учениците. - Деца кажете ми коя част от тялото ми ви харесва и аз ще ви кажа какви ще станете като пораснете. Да видим Петърчо на теб коя част от тялото ми ти харесва. - На мен ми харесва косата ви. Учителката отговаря. - Значи ти ще станеш фризьор. Става Стоянчо и казва. - На мен ми харесват зъбите ви. - Значи от теб ще излезе зъболекар. - отговаря учителката. Иванчо вдига ръка и учителката го пита. - Кажи Иванчо на теб коя част ти харесва. - Ами не, аз само исках да кажа, че току що открих, че като порасна искам да стана млекар.
Върви Червената Шапчица през гората и вижда Вълка, мята му се на врата и казва: “Искам да ми направиш нещо мръсно…” Вълка учуден: “Ама как така не разбирам?” “Абе да да ми направиш нещо много лошо… бъди лош с мен…” “Добре!” - казал Вълка и й счупил крака…
Иванчо и Марийка.Село.Идилия.Купа сено. Лежат прегърнати.Марийка гледа на полянката отпред един жребец и една кобила пасат трева. - Виж Иванчо. Пасат тревичка. - Ами пасат.. Кончето скочило на кобилата и я почнало да я чука. - Иванчо,как разбира кончето,преди да скочи на кобилата?? - По миризмата.. - Ми ти да нямаш хрема бе..