Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Две гарги си летели, особено едната. Както си хвъркали, едната кихнала и умряла. - Защо? - Aми, защото си сложила крилото на човката. - Не, защото другата не й казала "Наздраве!".
Тъпизми 2,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж го прибрали във затвора. Настанили го във една килия със един много як негър и мъжът го фаналого страх от негъра. Минали се 1, 2, 3 дни и нищо негърът си седял кротко и него закачал. На четвъртия ден обадил негърът попитал мъжът: -Искаш ли да поиграем на една игра? Мъжът попитал: -Каква игра? Негърът му отговорил: -На майка и баща. Ти кои искаш да бъдеш? -Еми аз ще съм бащата та. отговорил мъжът притеснен. -Тогава ела да лапаш големия черен х/уй на мама. Таксиджия качва чисто гола жена. Тя сяда на задната седалка, а шофьорът непрекъснато я наблюдава в огледалото. - Ти какво гледаш, бе – никога ли не си виждал гола жена? - Абе виждал съм, само че ми е интересно откъде ще извадиш пари да си платиш сметката?! - Докторе! Моят мъж съвсем се е смахнал... - Хм..Кажете, какъв е проблема? - Ами той даже в почивните дни излиза и търси в кое задръстване да се набута. - О! Ние, мъжете, всички така правим. Даже и аз. Така си успокояваме нервите, уединяваме се далеч от шеф, жена, тъща... Лежал дядо Онаний на смъртния си одър и повикал той всичките си внуци. Събрали се те около него и подхванал той: -Внуци мои, умря Сталин, умря и Сталинизма! Прокашлял се, та продължил: -Внуци мой, умря Хитлер, умря и Хитлеризма! Пак се прокашлял и пак продължил: -Ще умре и дядо ви Онаний... И в този момент всички внуци в един глас: -Дядо, не умираийййййй ! На бойното поле се биели руснаци и араби. По едно време на руснаците им останали само три патрона и те казали на един от техните, който бил арменец: - Ето ти тези три патрона и тая каска, ние ще ходим да вземем още амуниции, а ти се оправяй тука, както си знаеш. - Дайте ми три каски и само един патрон - казал арменецът и те му дали. Връщат се и какво да видят - цялата техника и амуниции на арабите - зад арменеца. Гледат арменеца - строил арабите, върти каските и вика: - Айде момчета, тука има - тука нема, залагайте!