Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
С който посрещаш Нова година, с него ще се напиеш!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Гадории
Две котки се състезавали коя ще се надвеси най-много над балкона. Изведнъж едната спечелила...
Гадории
03.10.2017
2,432 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада жена казва на приятелката си: - Съдиите са много несправедливи. Присъдиха децата на съпруга ми, въпреки че не са от него.
Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия – дават мач. Жена му казва: — Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли? — Не! В никакъв случай! Искам да си гледам… — Гледай колкото искаш… Така или иначе нито един гол няма да има.
Явор разказва на колега: - Вчера набрах смелост и целунах Силвана. А тя:" Какво трябва да значи това?", а аз да взема да изтреса:"Искане за оторизация"...После ми каза да отида у тях събота да се логна...
Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти: "Повече никога няма да говоря на "ти" с учителя си!" На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти: - Казах ти 100?! Защо си го написал 200 пъти? А Иванчо: - За да ти е по-приятно!
"Вървя си аз по улицата вчера, и гледам - чудно красива девойка. Реших да се запозная, а тя - кой знае защо - се развика и избяга с писъци. Жалко, че бях пиян като мотика и не можех да говоря, иначе щях да й обясня защо съм целия насинен и дрехите ми са в кал, и къде съм намерил ножа..."