Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Моите три неписани закона: 1. 2. 3.
Бисери 2,968 прегледа
Следващ →

Още вицове

Свършило лятото и започнала учебната година. Учителката както се полага дала на учениците за домашно да напишат какво са правили през лятото. Прибират се унили Петка и Чапай и мислят: "Абе ние цяло лято само пихме и по жени ходихме.." В крайна сметка решили да пишат така: "Вместо пиене ще пишат четене, а вместо жени - риба" Значи започнал Петка да пише: "Ставам аз сутринта а главата ще ме спука от болка. Значи много до късно бехме чели снощи. Прочитам набързо една малка книжка и се запътвам към Чапай. Пътьом минавам през библиотеката и вземам няколко нови книги - да почетем с Чапай. Отивам у тях а Чапай вече се начел, начитам се и аз и решаваме да отидем за риба. Отидохме за риба и Чапай хвърли - хоп рибка, аз хвърля - нищо, хвърли Чапай - рибка, аз - нищо, по едно време прааасс една страхотна риба...... И един месец не можа да ми се изправи кукичката!" Интервю за работа: - А имате ли справка, че сте психично здрав? - За съжаление не. На път за тук извънземните ми я откраднаха. доктор пита новоназначената медицинска сестра: - Сестра, взехте ли кръв от пациента в шеста стая както ви казах? - Да, докторе. - Колко? - Колкото можах… - По-точно? - Към пет литра. Почнеш ли да питаш една жена много ще те излъже. Истинска случка от времето на старата "Всяка Неделя" Влиза жена в детски магазин и пита продавачката: "Случайно да имате Пинко Розовата Пантерна, ама в синьо, че е за момченце?"