Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Котка умира и попада на небето. Пред нея се появява Бог и пита: - Надявам се тук да се чувстваш добре. Кажи какво да направя за теб? - Господи, аз цял живот тичах след храната като ненормална, ловях мишки за да преживявам. Много хубаво би било, ако тук не ми се налага да го правя. - Ясно, - казал Господ и я уредил с меко легло и много храна. На другия ден на небето попадат шест мишки. - Надявам се тук да ви е добре. Какво мога да направя за вас? - пита Господ. - Господи, цял живот бягаме от котките и търсим нещо за ядене. Не искаме повече да бягаме от никого. - Ясно, - казал Господ и им дал по едни ролери. Hа следващия ден, Бог среща котката: - Е, как е, доволна ли си? - О да! - отвръща котката - Много ми харесва леглото, новите ми играчки и всичко друго. Но това дето закуската идва сама и на колелца е просто възхитително!
Животни 1,915 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката: - Иванчо, сам ли написа домашното си? - Да, госпожо! Ако някъде има грешки, те са на баща ми. Ураганите, мъртвите животни и символа за химическа опасност са тясно свързани. Анализирайте как точно! Жена умира и се появява пред вратите на рая, където я посреща свети Петър. Докато чакала да й оформят документите, жената се заприказвала със светеца. Изведнъж се чул страхотен крясък. - Какво беше това? - уплашено пита жената. - А, нищо особено. На един новодошъл му правят дупка в главата за ореол. След малко пак се чува вик. - А това какво беше? - пита жената. - На същия човек му пробиват дупки в гърба за криле. Жената бавно започнала да отстъпва назад. - Къде тръгнахте? - попитал свети Петър. - А, отивам долу в ада! - Недейте! Там дяволите ще ви изнасилват, ще се гаврят с вас! - Да, ама няма да ми пробиват дупки за тая цел. Поздравления! Чух, че си се развел! ! ! - Аха. - Защо не се радваш? Толкова ти беше мерак! - Помниш ли, че ти бях казал, че ще ходим на круиз! - Да. - Един ден, като бях с моята вече бивша жена стояхме на палубата, когато зад борда падна едно момченце, син на мултимилионер. Нещастният баща, се оказа, че не може да плува и се молеше някой да спаси сина му, но в този момент в морето просто гъмжеше от акули и никой от моряците не се осмеляваше да скочи във водата. И изведнъж в отчаян порив моята жена скача при момченцето, точно ги изтеглят с въже под носа на акулите. Бащата на момчето е на седмото небе от щастие. Веднага й написа чек за пет милиона долара и й предложи доста добро място в негова компания, а сега май ще се и жени за нея. Моята жена за нула време стана знаменитост, раздава наляво надясно автографи, а с мен се разведе, и нито цент ми остави. Ето такава е женската благодарност! А аз я бутнах зад борда! Фейсбук е като Мтел. Колкото и да те дразни, продължаваш да ползваш услугите му, защото всичките ти приятели са там.