Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена казва на мъжът си: - Скъпи отивам в клуба да поязда! Той само я изглежда и казва: - Знам скъпа, коня вече 3 пъти звъня!
Семейни 3,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хора пътуват в самолет..но двигателите отказват да работят..Капитана вика стюардесата и й казва.. -Направи нещо с пътниците да не се паникьосат.Ще се разбием. Капитана се опитва да се справи със самолета и се отказва.Пуши последната цигара и последните 2-3 чашки алкохол. Пътниците с недоумение се чудят какво става със самолета от това тресене и стюардесата леко срамежливо казва: -Сега ще ви покажа един фокус.Като си сваля блузката и остана по сутиен ще гръмне левия двигател.Съгласни ли сте? Всички в хор: Дааа! Сваля си блузката и хоп! Левия двигател гръмнал.Жени,деца мъже в радост.. Стюардесата: -Сега искате ли още един фокус? Пътниците: -Дааа! -Сега ще сваля сутиена си и когато остана по цици ще паднем.Искате ли да видите? В хор: Дааа! Мацката сваля сутиена и последния двигател на самолета гръмва и самолета пада. 10 Минути след катастрофата един дядо излиза сред отломките и се потъпва да се очисти си мърмори: -Еееее аман вече от тия женски номера.Пфуу! Момиче се жени и майка й казва: - Виж, тази нощ е важна. Утре, ако сексуалния акт е минал успешно, само ми кажи: "Здравей, мамо"! На сутринта дъщерята я среща и й вика: - Мамо, три пъти здравей, два пъти бонжур и един път мараба. Американски турист отишъл в Ерусалим и решил да види Стената на плача. Качил се на такси, обаче като не знаел как се казва "Стената на плача" на еврейски, казал: - Закарай ме на това място, където вие, евреите, плачете, викате, удряте си главата в стената... И шофьорът веднага го откарал до сградата на данъчното управление. Коментар на турското дерби Галата Сарай Фенер Бахче: Първо полувреме: Асан гидири гидири гидири. Асан шут. Шут, кише, кафъ дирек! Амаааааааааан, Асан чок амсалак; Второ полувреме: Амокачи Янков, Янков Амокачи. Шут. Гоооооооооооооооооль, гоооооооооооооль. Ааааааааа, йок голь, йок голь байрак. Вчера двама ме питат на къде е Пловдив и ги пратих на майната си...