Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Момичета, внимание! Мъжете, които са Ви виждали пияни, голи, в сълзи и без грим, не може да бъдат оставени живи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Журналист взима интервю от столетница-милионерка: — Как мислите, защо Господ Ви е дал възможност да доживеете до тази възраст? — Ами мисля, че е искал да изпита търпението на моите роднини…
Разни
03.10.2017
1,569 прегледа
Следващ →
Още вицове
Знаете ли како прави онанист, когато се замисли за брак? Отива да му гледат на ръка…
Владика обикаля селата, за да провери как местните попове провеждат литургийте. В поредното село, се оказало, че попа го няма. Тук поп, там поп, няма го. Накрая го намерили в кръчмата. Вкарали го в църквата и криво-ляво провел литургията. След службата владиката го извикал настрани и казал: - Да кажем, литургията мина добре, но имам две забележки: Първо: в църквата се влиза с благоговение, с расо и патрахил, а не рошав, бос и по потник. Второ: На края на молитвите се вика "Амин!", а не "Наздраве!".
‎- Отче, аз наистина мисля, че водя праведен живот- не пия, не хойкам, не ходя по жени... Освен това всяка вечер си лягам в 10 часа и всяка неделя ходя на служба. Не съм ли прав? - Прав си, сине мой, но дали това ще продължи и след като излезеш от затвора?
Мъж отива на лекар и казва: - Докторе, помогни ми - глътнах часовник… - И как си сега, боли ли те? - Абе… само когато го навивам!
Мъж и жена години наред заделяли пари, за да си купят цветен телевизор. Събрали парите за телевизора, но в момента нямало в магазина, понеже имало криза за цветни телевизори и решили да изчакат. Един ден жената запъхтяна от работа се прибрала и казала на мъжа си радостно хубавата новина, че в магазина са изкарали цветни телевизори и да ходят да купят докато не са се свършили. Мъжът се обърнал към нея и казал с плах и унил глас: -Жена, аз всеки ден взимах по малко от парите, които бяхме заделили за цветния телевизор и ги изхарчих всичките за пиене! Жена му седнала на стола с наведена глава, свалила си бикините, разкрачила се и казала: -Ето ти телевизор и то един път месечно цветен!