Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вярно ли е, че България има половин милиард бюджетен излишък? - Вярно е, но с някои уточнения - не е половин, а цял милиард, и не е излишък, а дефицит... (приликата с: " То не били компютри, ами компоти. И не сме ги изнесли за Япония, ами са ни ги върнали" не е случайна;-)
Политически 2,918 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как да избегнем махмурлука? - Не изтрезнявайки.. - Скъпи, а вярно ли е, че цвета на косата влияе на мозъка? - Не, скъпа, по скоро мозъкът влияе на цвета на косата. Киркор веднъж минавал покрай блока на Гарабед и видял него и жена му на терасата на апартамента.Решил да си направи шега с тях и подвикнал: - Здрасти,Гарабеде! - Здрасти,Киркоре! - Какво правите вие с жена ти на терасата? - Нищо.Седим си и гледаме навън. - Сигурен ли си? - Да. - А аз като ви гледам така,май се чукате,а? - Ааааааа!Няма такова нещо,Киркоре!Бъркаш се! - Ама оттук ми прилича,че се чукате!Ела долу да видиш! Докато Гарабед слизал пред блока,Киркор се качил в апартамента и изчукал жената на Гарабед.Пристигнал долу Гарабед и вика: - Брей,Киркоре,ма то наистина прилича все едно се чукаме! Иванчо и Марийка заминават на лагер и майките им си говорят: - Не те ли е страх, че дъщеря ти ще е в една стая с Иванчо? - Не, няма страшно, Марийка е с железни гащички... - Ах да му се не види, а аз се чудих що Иванчо търсеше отварачката за консерви... Чукча се готви за командировка в Москва. Казват му: - Донеси дефицитни стоки! - А къде са те? - Там където видиш опашка, значи продават дефицитни стоки. Отива чукчата в Москва. Взел такси и казва на шофьора: - Води ме за дефицитни стоки ! - Къде, в ЦУМ, в ГУМ, на пазара? - Там, където има по-голяма опашка. Шофьорът го закарал пред ГУМ-а. Слиза чукчата на Червения площад и гледа пред мавзолея огромна опашка. Казал на шофьора: - Аз оставам тука ...