Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един студент отива при доктора. - Докторе, имам проблем с оная работа. - Добре, съблечи се. - казва доктора. Студента се съблякъл. Докторът го гледа оттук, оттам, отвсякъде и казва. - Момче, нищто ти няма. - Да бе, знам, само се хавля.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Нищо не мога да измисля, какво да подаря на мъжа ми за годината на Бика? - Подари му рога! Впрочем аз съм спец по монтажа...
Семейни
03.10.2017
2,954 прегледа
Следващ →
Още вицове
В претъпкан рейс влиза чернокож и вижда циганин с маймуна на рамото. Възмутен пита шофьора: - Ама може ли вози мамун в рейс?! - Влизай, влизай в тая тарапана никой няма да те види!
Мъж се прибирал в къщи много разстроен и казвал на жена си, че е болен от рядка болест и му остават още само 12 часа живот. Жената съчувствено прегърнала съпруга си и му казала: - Скъпи, тази нощ ще направя за теб нещо, което ти никога няма да забравиш! Легнали си рано и правили нежна и страстна любов, каквато не били правили от години. Когато свършили, мъжът си обърнал към жена си и й казал: - Скъпа, това беше фантастично! Нека го направим отново! И този път били още по-страстни. Но по-късно, когато жената била на ръба на пълното изтощение, мъжът отново казал: - Хайде, скъпа, нека само още веднъж! Съпругата отвърнала: - Лесно ти е на тебе - нали не трябва утре да ставаш рано!
Иванчо пита баща си - Тате, тази вечер ще излизам с Марийка и ми трябва колата. Баща му отговаря: - Няма проблеми, ама няма бензин. Иванчо му отговаря: - То и не ми трябва..
Седи пияния Адам и се жалва на Змията: - А беше толкова хубаво ребро...
Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача: - Имате ли кола, евтина и с всички екстри? Продавачът казва: - Имаме KIA. Блондинката казва: - Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA.