След закуската съпругът се е задълбочил в сутрешния вестник. Жена му се опитва да го заговори:
- Вчера бях при доктора...
- Да? - вдига глава той. - И как е докторът?
Конят се оплакал на магарето - Леле, счупват ме от работа! Цял ден и цяла нощ работя - не издържам вече... Магарето посъветвало коня да пусне писмо с оплакване до агенция за защита на животните, обаче конят като чул и отсекъл - Аааа не! Тоя шефа ако разбере, че мога да пиша ще ме фане и в офиса да работя!!