Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Конят се оплакал на магарето - Леле, счупват ме от работа! Цял ден и цяла нощ работя - не издържам вече... Магарето посъветвало коня да пусне писмо с оплакване до агенция за защита на животните, обаче конят като чул и отсекъл - Аааа не! Тоя шефа ако разбере, че мога да пиша ще ме фане и в офиса да работя!!
Животни 3,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

Примрял от глад човечец се свлякъл под едно дърво в гората и с последни сили започнал да се моли на дядо господ: - Господи, пусни ми едно парченце месо, моля ти се бе господи. И хоп отгоре паднало парче месо. Учудил се човекът, но го изял и се замолил втори път. Отново Господ се смилил. Така три-четири пъти, докато не погледнал нагоре. Що да види? Един прокажен седнал на дървото и хвърлял части от тялото си - "Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича..." В училище трябвало да напишат изречение, което описва реална случка от ежедневието и да съдържа рима. Дошъл ред и на Иванчо. -Прочети ни твоето изречение! -казала учителката на Иванчо. -Вкъщи газих саламура, тя ми стигна чак до коляното. -Но, тук няма рима! -Щеше да има и рима госпожо, ако беше повече саламурата.... "Ако смятате, че на държавата хич не й пука за вас - това изобщо не е вярно! Опитайте се поне веднъж да не си платите данъците." - Колкото повече получава човек, толкова повече му се иска. - А на вас някога да са ви давали три години при строг режим? Между приятели: - Какво се е случило с теб? Защо с патерици? - Защото преди два дена ме блъсна една кола. - И не можеш да ходиш без патерици? - Не зная. Докторът казва, че мога, а адвокатът казва, че не мога...